iPhone 7 32GB i zi mat 10/10 ne kuti me garanci

Publikuar nga iPhone 7 32GB i Zi: 2017-09-24 01:01:49 from Shqipëria 95

Detajet e reklamës

Shes iPhone 7 32GB i zi mat model europian i ardhur nga anglia dhe eshte ne gjendje perfekte 10/10. Telefoni shoqerohet me kutine orgjinale me imei te iphone dhe cdo aksesor te tijin orgjinal, si karikues orgjinal i kutise, fisha orgjinale e vetja, kufjet orgjinale te Reja te pa hapura nga kutia, pershtatesin e kufjeve te ri, si dhe kunjin orgjinal te vetin qe nxjerr karten sim. Telefoni shitet me nje cmim OKAZION prej 65.000 leke tereja i PADISKUTUESHEM. Mundesi nderrimi. Per cdo informacion tjeter kontaktoni ne numrin e telefonit
Çmimi:

65 000 LEK

Komuna: Durrës
Prodhuesi: Apple (Iphone)
Modeli: iPhone 7

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt