IPHONE 7 128GB JET BLACK 67.000Lek

Publikuar nga Juel: 2017-11-01 13:02:06 from Shqipëria 86

Detajet e reklamës

☄️💥💥OFERTA💥💥☄️
🍎 ▪️Iphone 7 jet black (128GB) - 67.000Lek
•Gjendja👉🏻10/10 ( ne gjendje shum te mire)
•Garancia👉🏻6 muaj
•Shoqerohet👉🏻Karikus (origjinal) , kufje
🎁Klluf dhe xham mbrojtes🎁
#bejmedhenderrime
📍NDODHEMI TEK 21 DHJETORI , PERBALLE ME POLIKLINIKEN NR 9 TIRANE.
Nr cel : 0696335559
Çmimi:

670 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Apple (Iphone)
Modeli: iPhone 7

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt