GAlaxy note 7 - Tirane

Publikuar nga 0697279242 2017-06-21 11:55:38 from Shqipëria 130

Detajet e reklamës

GALAXY NOTE 7 I RI
CMIMI 949 EURO
12 MUAJ GARANCI

Tel: 0697279242
SASIA E LIMITUAR

  • Pagesa: 949 Euro

  • Kategoria: Kompiutera dhe Elektronike

  • Qyteti: Tirane

  • Adresa: qender

  • Lexime: 130 here

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt