Ford Focus C-Max

Publikuar nga -*/+: 2018-05-05 01:00:53 from Shqipëria 19

Detajet e reklamës

Shitet Ford Focus C-Max.
Makina eshte ne gjendje shume te mire.
Sherbimi i vaj filtrave i sapo bera.
Me disqe dhe perde Fabrike.
Impiant Gazi Landi Renzo i vendosur ne Gjermani, i shenuar ne lejen e qarkullimit. Per cdo gje me kontaktoni.
Çmimi:

3 500 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus C-Max

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt