Dyqan me qera tek rruga kavajes - Tirane

Publikuar nga 0695359606 2017-06-21 08:40:56 from Shqipëria 120

Detajet e reklamës

JEPET ME QERA DYQAN TE RRUGA E KAVAJES PALLATI 160 .ESHTE 45 M KONTAKTONI NE 0695359606 FLM

  • Pagesa: 0

  • Kategoria: Dyqane dhe Lokale me Qera

  • Qyteti: Tirane

  • Adresa: rruga kavajes

  • Lexime: 787 here

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt