BMW X5 FULL OPTIONAL

Publikuar nga auto calliku: 2017-11-26 13:00:42 from Shqipëria 79

Detajet e reklamës

BMW X5 FULL OPTIONAL
-VITI 2006
-NGJYRE bezhe
-MAKINA ESHTE ME 201 MIJ KM
-TAPICERI LEKUR NGJYRE bezhe
-KLIMA AUTOMATIKE
-NAVIGATOR
-KOMANDA NE TIMON
-TIMON DRURI
-PILOT AUTOMATIK
-KAMERA
-SENSORE PARKIMI (para dhe pas)
-SEDILJET NGROHJE PARA DHE MBRAPA
-DISQE ALUMINI ME GOMA TE REJA TE SAPO VENDOSURA
-MAKINA ESHTE ME DOGANE TE PAGUAR ,GATI PER CDO LLOJ PROVE ...
-CMIMI I DISKUTUESHEM
-ADRESA AUTOSTRADA DURRES-TIRANE ,MBIKALIMI SUKTHIT PERBALLE KARBURANTIT GEGA OIL
Çmimi:

11 000 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt