Ambjent me qera Unaza e Re

Publikuar nga FUTURE HOME: 2017-06-22 11:23:47 from Shqipëria 112

Detajet e reklamës

Disponojmë ambjent me qera me sipërfaqe të bollshme prej 300 m2, në zonën e Unazës së Re.Ambjenti ndodhet në katin e dytë, me pamje nga rruga , hyje e dedikuar dhe kubaturë e rregullt. Lokacion i mirë dhe hapesirë e bollshme për zhvillimin e cdo lloj aktiviteti biznesi apo zyra. Opsion ideal për investim. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Jepet me qera për 1800 Euro në muaj.
Çmimi i qirasë:

1 800 EUR / muaj

Adresa: Unaza e Re
Sipërfaqe: 300 m2
Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt