A170 CDI 2003 LUNGO

Publikuar nga A170: 2018-02-11 13:01:27 from Shqipëria 58

Detajet e reklamës

Shitet makina ne gjendje te shkelqyer, kambio manuale,235.000 km,te kryera te gjitha sherbimet e mundeshme,me 4 goma te reja,dokumenta te paguara der ne 20/12/2018.nga ana xhenerike dhe motorrike perfekte.cmimi diskutueshem.Faleminderit
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: А-Class / Mercedes-Benz
Modeli: A 170

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt