Apartament per pushime ne Radhim (Vlore )

Publikuar nga Alban from Vlorë 39

Detajet e reklamës

Jepet me qera apartament per pushime ne Radhim ( Vlore )70m2 (1+1) ,i perber nga: dhome gjumi, sallon me gatim, tualet, ballkon me pamje nga deti mobiluar me te gjitha kushtet,kati i trete me ashensor 60m nga deti.Per me teper telefononi ne nr 0695386338 ose 0696124416 si dhe ne WhatsApp

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt