Apartament 3+1 me qera me pamje nga Liqeni

Publikuar nga Info from Tiranë 213

Detajet e reklamës

Në të vetmin oaz të gjelbërt, në një nga zonat e preferuara të Tiranës, pranë parkut, tek liqeni i kopështit zoologjik të Tiranës, ofrohet për qera një apartament, ndërtim i ri, i pabanuar. Struktura: 3+1 Dokumentacioni: me hipotekë Sipërfaqja: 150 m2 + 80 m2 verandë Kati: 6 banim Nr tualeteve: 2 tualete Nr. balkoneve: 2 ballkon + verande Përshkrimi: Hapësira është e konsiderueshme dhe e organizuar në; një korridor në hyrje, salla e ndenjes me këndin e gatimit, koridor me vete per tre dhomat e gjumit, njëra me ballkon me vete, dy tjerat me ballkon te perbashket. Dy tualete, një verandë te madhe me pamje nga liqeni i kopeshtit zoologjik, e orientuar lindje - jug - perendim, ofron jo vetem nje pamje të mrekullueshme të krejt kopshtit zoologjik, liqenit te Tiranes dhe te Dajtit, por edhe si nje mundesi per te krijuar nje mini "kopesht" te gjelberuar prane apartamentit Optimale për vendodhjen dhe specifikat që ofron. Eshtë ndërtim i ri i sapo përfunduar Pallati është funksional dhe i banueshëm, me administrim, Apartamenti eshte i sapo mobiluar Për kontakte ose informacion me te detajuar kontaktoni në nr. 066 40 500 66 Per me shume detaje klikoni linkun e meposhtem http://infoprona.com/index.php/en/property/550fdb8ef1b0e/Apartament-3+1-me-qera-me-pamje-nga-Liqeni

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt